>>> EKU ANA MENÜ  
   
Erzincan Kent İçi Ulaşım
Can Kart
Reklam Hizmetleri
Güzergahlar
 
 
 
 

AKARYAKIT ALIMI İHALESİ
SS 23 NOLU ERZİNCAN KENT İÇİ ULAŞIM MOT.TAŞ.KOOP.


KURUMUN ADRESİ:Kızılay Mah.Nusret Çetinkaya Cad.Berk Plaza Kat:1 No:5 ERZİNCAN
KURUMUN TELEFON/FAKS:446-223 28 28/446-223 25 05
ELEKTRONİK POSTA ADRESİ:eku24@hotmail.com
İNTERNET ADRESİ:www.eku.gen.tr
İHALE ŞARTNAMESİ VE EVRAKIN TEMİN EDİLECEĞİ YER(ÜCRETSİZ):KOOPERATİF MERKEZİ
İHALE İLE İLGİLİ BİLGİ EDİNME:www.eku.gen.tr ve ya 0(446) 223 28 28
Kurumumuza satın alınacak maddenin adı ve miktarı:
Motorin(Euro Diesel)
Motorin(Diğer-Katkılı)
Günlük tüketim ortalama 4700 litre
1-Kurumumuza satın alınacak motorin TSE 3082 EN 590(MOTORİN 7000),Motorin,Euro Diesel standartlarına uygun olacaktır.
2- Taahhüt süresi sözleşmenin kurum ve yüklenici arasında imzalanması ile başlar 6 ay devam eder.
3- Taraflar yapılan sözleşmeye bağlı kalarak alınan hizmetin memnuniyeti göz önünde bulundurularak kurum bu 6 aylık süreyi 1 yıla çıkarabilir veya yeni bir ihale açabilir.
4- Akaryakıt İstasyonu Erzincan şehir merkezini mücavir alanı içerisinde ve şehir merkezinde bulunan Dörtyol mevkiine azami 4 Km mesafade olması esastır.
5-Araçlara yapılacak yakıt ikmali mücavir alan içerisindeki istasyondan yapılacaktır.Malın teslimi garaj veya başka bir adreste dökme olarak temin edilmeyecektir.
6- Verilecek malın petrol işleri genel müdürlüğünce belirlenmiş evsafta ve ülkemizde resmen üretim yapan rafinerilerin malı olacaktır.Kaçak akaryakıt kesinlikle alınmayacaktır.Kurum aldığı akaryakıtın numunesini istediği kuruma tahlil ettirebilecektir.Motorin yakıtının yapılan analizde standartlara uymadığı tespit edilirse ihale iptal edilecektir.Yüklenici hakkında ilgili kanunlar çerçevesinde yasal işlem başlatılacaktır.
7- Araçlarda kullanılan akaryakıt ürününden meydana geldiği tespit edilen arızalardan yüklenici sorumlu olacak arıza bedeli yüklenici tarafından karşılanacaktır.
8- Verilecek teklifler akaryakıt pompa fiyatı üzerinden % indirimi olarak verilecektir. Ödemeler fatura kesildikten sonra yapılacaktır.
9- Yapılacak % indiriminin hesaplanması mazotun döküldüğü günkü pompa fiyatı üzerinden yapılacaktır.
10- Yıl içerisinde ilgili Bakanlığın karar ile yukarda yazılı akaryakıt cinsinden birinin kullanımdan kaldırılması durumunda aynı miktarda diğer yakıt teklif edilen birim fiyat dahilinde teslim edilecektir.
11-Verilecek Teklifler 18.02.2012 Pazartesi  günü saat 17:00 kadar kooperatif adresine elden teslim edilecektir.
12-Kurumumuz 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu,4734 Kamu İhale Kanunu ve 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununa tabi değildir.Kurumumuz ihaleyi yapıp yapmamakla ve yapılan ihaleyi iptal etmekte serbesttir.
13-Yüklenici firma mazot ikmali için araçlara taşıt tanıma sistemi takacaktır.Taşıt tanıma sisteminin maliyeti yüklenici firmaya aittir.
14-Bu şartname 14 maddeden ibarettir.

 

KOOPERATİF YETKİLİ KİŞİ                                                                                                                          YETKİLİ KİŞİ

İMZA/KAŞE                                                                                                                                                     KAŞE/İMZAİHALE İLANINI WORD FORMATINDA İNDİRMEK İÇİN SAĞDAKİ KUTUCUĞA TIKLAYINIZ...
 
     
Copyright © 2012 Eku
S.S.23 NOLU ERZİNCAN KENT İÇİ ULAŞIM KOOP.
Tel:+90 (446) 223 28 28 Faks:+90 (446) 223 25 05 E-mail : bilgi@eku.gen.tr
Toplam ziyaretçi: 265