>>> EKU ANA MENÜ  
   
Erzincan Kent İçi Ulaşım
Can Kart
Reklam Hizmetleri
Güzergahlar
 
 
 
 

Modern şehirciliğin gerektirdiği yüksek teknoloji çözümlerini kullanarak sadece günün değil, geleceğin kitlesel taşıma ihtiyaçlarına da cevap verecek araçları ve hizmet biçimlerini planlayarak, Erzincan halkının toplu taşıma konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak.

 

 


Müşteri memnuniyeti ve çevre bilincini gözeterek, Erzincan’un toplu taşıma sistemini, 21. yüzyılın toplu taşıma problemlerini çözümlemede ülke lideri konumuna getirmek; Erzincan halkına kaliteli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektir.

Erzincan halkının ortak çıkarlarını ve kamu yararını gözeten, doğal ve tarihsel çevrenin korunduğu, halkın demokratik katılımını esas alan bir planlamayla yürütülen toplu taşıma projeleri hayata geçirmek; Erzincan’da otobüsleri en etkin biçimde kullanarak, deniz yoluyla da desteklenmiş bir toplu taşıma sistemi oluşturulup, uygulamaya koymak; planlı bir şekilde toplu taşımayı etkinleştirmek için daha rahat, güvenli ve ekonomik ulaşım modellerinin yanı sıra bu amacı destekleyecek biçimde otomobil kullanımını caydırıcı tedbirlerin alınmasını sağlamaktır. Bunları başarmak için belirlenen hedefler:

Emniyet - Yolcularının güvenli ve konforlu seyahat edebilmeleri için, özel eğitime tabi tuttuğu sürücüleri istihdam eder.

Güvenilirlik - Güvenilir ve dakik hizmet verir.

Sürdürülebilirlik - Verimli kaynak tahsisi ve yönetimi ile endüstri ortalamasının üzerinde karlılık sağlar.

Verimlilik - Kentsel verimliliğe katkıda bulunur ve kent alanlarını etkin kullanmasına yardımcı olur.

Çevre Duyarlılığı - Geri dönüşümü olamayan kaynakların tüketiminin azaltılması amacıyla araçlar, çevreyi kirletmeyen ve yenilenebilir kaynakların kullanıldığı teknoloji ile donatılmıştır.

Müşteri Odaklı Hizmet - Sürücülerini müşteri hizmetleri konusunda eğitir, araçların temiz ve konforlu olmasına özen gösterir. Engellilerin seyahat edebilmesi için teknik donanıma sahiptir.

Standartlar - Araç donanımı ve hizmet seviyesi Avrupa Birliği ve dünya standartlarına uygundur.

Kalite - İlgili kalite belgelerine sahip olarak hizmet sunar.

 
 
 
 
     
Copyright © 2012 Eku
S.S.23 NOLU ERZİNCAN KENT İÇİ ULAŞIM KOOP.
Tel:+90 (446) 223 28 28 Faks:+90 (446) 223 25 05 E-mail : bilgi@eku.gen.tr
Toplam ziyaretçi: 254